top of page

ZABIEGI ANTYCELLULITOWE I MODELUJĄCE SYLWETKĘ,
DEPILACJA LASEROWA

 

W gabinecie Flowers SPA możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i ujędrniających skórę. Nowoczesne i sprawdzone urządzenia, kilkunastoletnie doświadczenie pracowników, własne opracowane metody i profesjonalnie wykonana usługa gwarantują efektywność zabiegów. Innowacyjne urządzenia wykorzystywane do modelowania sylwetki to nowoczesny sprzęt oparty na zastosowaniu różnych technik fizjoterapeutycznych. W naszym salonie wykorzystujemy falę uderzeniową, elektrostymulację, terapię dwutlenkiem węgla, masaż próżniowy, które przyczyniają się do skutecznego rozbijania złogów tłuszczowych i cellulitu.

img4.png
ANTYCELLULITOWY ZABIEG
FALĄ UDERZENIOWĄ MEDICAL STORZ​ - NOWOŚĆ!!!
60min - 160 zł

Terapia falami akustycznymi to innowacyjna procedura leczenia cellulitu oraz miejscowego rozbijania tkanki tłuszczowej. Zabieg ten od dawna był stosowany w terapii leczenia bólu ortopedycznego. W 2004 roku Storz Medical jako pierwsza firma na świecie z powodzeniem zmieniła właściwości fizyczne fal uderzeniowych tak, aby umożliwić ich skuteczne wykorzystanie jako pulsujących fal akustycznych w terapii antycellulitowej i modelowaniu sylwetki. 

W momencie dostania się do organizmu fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

Po rekomendowanej serii przynajmniej 6 zabiegów widoczna jest długotrwała poprawa kondycji skóry, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej oraz wyraźna redukcja cellulitu. 

 

Efekty zabiegu – fala uderzeniowa Storz Medical 

  • poprawa gęstości skóry,

  • odbudowa naturalnej elastyczności tkanki łącznej,

  • dotlenienie i ukrwienie tkanek,

  • znaczna redukcja cellulitu.

Zabiegi wykonuje się w serii min. 6 - 8 zabiegów co 7 dni.

​KARBOKSYTERAPIA - UNIQUE JULIE ROZTĘPY, CELLULIT NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ
 NOWOŚĆ!!! 
Cena 100 - 150 zł
 

INNOWACYJNA TERAPIA DWUTLENKIEM WĘGLA. Dzięki karboksyterapii możemy skutecznie walczyć z takimi mankamentami urody jak cellulit, rozstępy, głębokie blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej. www.inteligentna-karboksyterapia.pl

ELEKTROSTYMULACJA - ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ Volumetiq Monduniq
60 min - 80 zł
 

Urządzenie za pomocą delikatnych lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry.  Zabieg wykonuje się na bazie emulsji kolagenowej. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry, Zabieg można wykonywać na obszary ciała t.j brzuch, uda, pośladki.

​MONDUNIQ TERMOGENIQUE  ZABIEG MODELUJĄCY I WYSZCZUPLAJĄCY SYLWETKĘ
90 min - 180 zł

 

 

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę

Zabieg składa się z intensywnego peelingu ciała, który złuszcza martwy naskórek i pobudza ukrwienie skóry. Następnie nakładana jest ampułka wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. W kolejnym etapie wmasowujemy termoaktywny żel wyszczuplający. Ciało zawijane jest szczelnie w folie i następne 40 min relaksujemy się – w tym etapie odczuwane jest przyjemne ciepło. Zakończeniem całego zabiegu jest intensywny, masaż modelująco – drenujący. Pomaga on usuwać toksyny, pobudza przemianę materii, a organizm dostaje bodziec do dalszego działania i oczyszczania.

 

  • chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii i udach

  • chcesz ujędrnić swoją skórę

  • zredukować obrzęki

  • walczysz z cellulitem

​ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
​​45 min - 60zł
60 min - 70 zł
Body wrapping żelem wyszczuplającym +  10zł

 Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie skóry i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, które są główną przyczyną skórki pomarańczowej. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycellulitowy, lecz także ujędrniający i modelujący sylwetkę.

DEPILACJA MEDYCZNYM LASEREM
DIODOWYM LIGHT SHEER
​ 70 zł - 450 zł
Depilacja laserowa jest trwałą i bezpieczną metodą. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa. Laser diodowy Light Sheer jest jedynym urządzeniem, który daje gwarancje na trwałe pozbycie się owłosienia. Zabiegi wykonuje się w serii (4-5 zabiegów w odstępie dwumiesięcznym). W zależności od potrzeb laser Light Sheer może być zastosowany w większości partii ciała, na których występuje ciemne owłosienie.
 
bottom of page