ZABIEGI ANTYCELLULITOWE I MODELUJĄCE SYLWETKĘ

W naszym gabinecie możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i ujędrniających skórę.

 

 

MONDUNIQ TERMOGENIQUE  ZABIEG MODELUJĄCY I WYSZCZUPLAJĄCY SYLWETKĘ
90 min - 150 zł

 

 

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę

Zabieg składa się z intensywnego peelingu ciała, który złuszcza martwy naskórek i pobudza ukrwienie skóry. Następnie nakładana jest ampułka wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. W kolejnym etapie wmasowujemy termoaktywny żel wyszczuplający. Ciało zawijane jest szczelnie w folie i następne 40 min relaksujemy się – w tym etapie odczuwane jest przyjemne ciepło. Zakończeniem całego zabiegu jest intensywny, masaż modelująco – drenujący. Pomaga on usuwać toksyny, pobudza przemianę materii, a organizm dostaje bodziec do dalszego działania i oczyszczania.

 

  • chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii i udach

  • chcesz ujędrnić swoją skórę

  • zredukować obrzęki

  • walczysz z cellulitem

ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
​60 min - 50zł
Body wrapping żelem wyszczuplającym +  10zł

 Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie skóry i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, które są główną przyczyną skórki pomarańczowej. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycellulitowy, lecz także ujędrniający i modelujący sylwetkę.

ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ BRZUCHA MEDSHAPE
45 min - 100 zł​ przód brzucha
30 % RABAT 80 zł (cena po rabacie)
70 min - 140 zł przód brzucha + boczki
40 % RABAT 80 zł (cena po rabacie)
 

Zabieg pozwala w krótkim czasie zmniejszyć obwody ciała (np. bioder czy pasa) nawet o 7 - 9cm. Wykonywany za pomocą urządzenia MEDSHAPE poprzez zastosowanie czterech różnych technik: masażu podciśnieniowego vaccum, masażu mechanicznego, RF Fal Radiowych oraz IR lasera biostymulującego staje się najskuteczniejszym, redukującym komórki tłuszczowe oraz silnie ujędrniającym skórę brzucha. Zabieg szczególnie polecany dla kobiet, które utraciły jędrność skóry po po ciąży.

Zabiegi wykonuje się w serii min. 6 zabiegów.

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO - ANTYCELLULITOWY MEDSHAPE
60min - 80 zł

To niechirurgiczne zabiegi oferujący widoczne gołym okiem rezultaty bez znieczulenia i rekonwalescencji. MedShape jako jedyne tego typu urządzenie posiada medyczny Certyfikat CE, dzięki temu zabiegi są bezpieczne i gwarantują skuteczność. Zabiegi MedShape na ciało powodują redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, idealnie modelują sylwetkę, stymulują komórki tłuszczowe, uaktywniają proces lipolizy oraz przyspieszają metabolizm i eliminują toksyny z organizmu. Zabiegi są zupełnie bezbolesne, a efekty potwierdzone badaniami klinicznymi. MED SHAPE pozwala w krótkim czasie zlikwidować cellulit, jednocześnie przywracając jędrną, zdrową skórę. MED SHAPE działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje cztery technologie jednocześnie (laser biostymulujący IR,   fale radiowe RF, masaż podciśnieniowy vacuum, masaż mechaniczny). Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz modelowania struktury ciała dając spektakularne efekty.

Zabiegi wykonuje się w serii min. 6 zabiegów w odstępie conajmniej sześciodniowym.

(wiecej informacji na stronie www.medshape.pl)

​KARBOKSYTERAPIA - UNIQUE JULIE ROZTĘPY, CELLULIT NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ
 NOWOŚĆ!!! CENY od 70 zł
 

INNOWACYJNA TERAPIA DWUTLENKIEM WĘGLA. Dzięki karboksyterapii możemy skutecznie walczyć z takimi mankamentami urody jak cellulit, rozstępy, głębokie blizny czy nadmiar tkanki tłuszczowej. www.inteligentna-karboksyterapia.pl

ELEKTROSTYMULACJA - ZABIEG UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ Volumetiq Monduniq
60 min - 80 zł
 

Urządzenie za pomocą delikatnych lecz głębokich impulsów elektrycznych stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i przenika w głąb skóry.  Zabieg wykonuje się na bazie emulsji kolagenowej. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry, Zabieg można wykonywać na obszary ciała t.j brzuch, uda, pośladki.

MASAŻ WIBRACYJNY Z PODCZERWIENIĄ
45 min - 50 zł
 

Masaż pobudza krążenie krwi oraz efektywnie redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit.  Zabieg rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, polepsza ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza przemianę materii.

DEPILACJA MEDYCZNYM LASEREM
DIODOWYM LIGHT SHEER
​ 70 zł - 450 zł
Depilacja laserowa jest trwałą i bezpieczną metodą. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa. Laser diodowy Light Sheer jest jedynym urządzeniem, który daje gwarancje na trwałe pozbycie się owłosienia. Zabiegi wykonuje się w serii (4-5 zabiegów w odstępie dwumiesięcznym). W zależności od potrzeb laser Light Sheer może być zastosowany w większości partii ciała, na których występuje ciemne owłosienie.